Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
|Registrovať

Letecké opravovane pripravili deťom aj let teplovzdušným balónom

Vydané 4. 6. 2011 o 8:44 Autor: tasr

Trenčín 4. júna (TASR) Aj pohľad na Trenčín zo 40-metrovej výšky z koša teplovzdušného balóna ponúknu organizátori v rámci dnešnej oslavy Medzinárodného dňa detí v Leteckých opravovniach (LO) v Trenčíne.

Ako TASR informoval generálny riaditeľ LO Trenčín Martin Dušanič, pre deti ale aj ich rodičov pripravili rôzne súťaže - chodenie na chodúľoch, jazdu kaktusovou púšťou, streľbu z kuše a zo vzduchovky, skákanie vo vreci. Na precvičenie bystrosti budú deti riešiť hlavolamy a skúšať nájsť správnu cestu v labyrintoch. Chýbať podľa neho nebude kŕmenie zvieratiek a tvorivá dielňa, kde si budú môcť deti vyrobiť sadrové odliatky.

"Na ploche v areáli podniku bude na ukážku pripravené hasičské auto. Jedným z najväčších lákadiel pre malých aj veľkých bude približne osem pristavených lietadiel, ktoré si bude možné detailne prezrieť. A ten kto pri ich prezeraní zatúži po výškach a vzrušení, bude môcť využiť teplovzdušný balón, na ktorom vzlietne do 30 až 40 metrov nad zem," uviedol Dušanič.

Oslava Medzinárodného dňa detí v Leteckých opravovniach v Trenčíne sa začína dnes od 9. hodiny. Vstup do areálu je cez bránu od Trenčianskej Turnej (brána smerom k Aeroklubu).

Hlavné správy

Spoplatnený obsahKľúčová postava Gorily reportérom SME: Nemôžete sa pýtať

Malchárek je v jednej z akcioviek s finančníkom Siekelom, ktorý je považovaný za sponzora SNS.

Hamšík a Škriniar v Lige majstrov skončili

Neapol prehral v Liverpoole, Interu remíza s Eindhovenom nestačila.

  • 7dní
  • 30dní
Kursalon

17.Novembra 32, Trenčianske Teplice

ďalšie info